PBM Polski Dom
PBM Polski Dom/O nas

O nas

Firma PBM POLSKI DOM sp. z o.o. to jedna z bardzo szybko rozwijających się polskich firm branży budowlanej, obecna na rynku od 2006 roku.

Nasz firma jest znana z wysokiej jakość usług, solidności i terminowości w segmencie budownictwa. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Komkpleksowo obsługujemy każdego inwestora - zarówno osoby prywatne, jak i duże korporacje.

Wieloletnie doświadczenie, którym dysponuje nasza kadra pozwala nam realizować nawet najbardziej ambitne plany każdego inwestora. Nie ma przedsięwzięcia na tyle trudnego, żebyśmy nie zdołali go wykonać na czas, zachowując najwyższą jakość wykonania.

Organizacja i prosta struktura firmy PBM Polski Dom sprawia, że podejmowanie decyzji w kluczowych kwestiach następuje błyskawicznie.

Prowadząc działalnośc na terenie całej Polski, musieliśmy konkurować z wieloma firmami z branży budowlanej. Dlatego postawiliśmy na jakość i terminowość wykonanych usług, dzięki czemu mamy ugruntowaną renomę w branży budowlanej, co pozwoliło nam otrzymać zlecenia realizacji prestiżowych projektów.

Nasze doświadczenie zostało wielokrotnie wykorzystane i docenione przez inwestorów, a najwyższym wyróżnieniem dla nas jest fakt, iż wiele nowych zleceń pozyskujemy z polecenia poprzednich klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zarząd
PBM Polski Dom Sp. z o.o.